Привітання міського голови з Днем місцевого самоврядування!

🇺🇦Шановні депутати міської ради, посадові особи місцевого самоврядування!🇺🇦

Щиро вітаю вас із нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування!

У цей день особливої уваги та найщирішої подяки заслуговують представники місцевого самоврядування, які зі зброєю у руках захищають Україну від московського окупанта. Низький уклін вам і глибока пошана💙💛

Висловлюю вдячність депутатам, працівникам органів місцевого самоврядування за самовідданість у роботі, професіоналізм та відповiдальнiсть. Це праця, яка найбільше підлягає критиці, часто непомітна, але дуже важлива. Дякую всім, хто попри все працює для громади.

Бажаю наснаги, твердості духу, упевненості у власних силах. Здоров’я та Божого благословення.

Взаємоповаги та взаємопорозуміння, згуртованості долати всі виклики, які вносять в роботу реалії сьогодення.

Ми маємо бути міцним тилом.

Віримо та допомагаємо нашим Збройним Силам на шляху до Перемоги🇺🇦 та впевнено крокуємо далі!

Слава Україні 🇺🇦

Міський голова Ігор Мерена!