Бебі-бокс – це перший подарунок від держави новим громадянам і їхнім батькам.

  • 124

Фото без опису

🤱 Бебі-бокс – це перший подарунок від держави новим громадянам і їхнім батькам. У ньому зібрані майже сто речей, необхідних для догляду за малюком: одяг, підгузки, матрац і ковдри, пелюшки, іграшки, засоби гігієни. Цьогоріч понад 30 тисяч батьків отримали «пакунок малюка».

У більшості випадків «пакунок малюка» видає заклад охорони здоров’я після народження дитини. Якщо ж дитина народжується за межами України чи на тимчасово окупованій території, – пакунок можна отримати пізніше. На це у батьків є 30 календарних днів від народження малюка. А якщо дитина народилася поза межами закладу охорони здоров’я – то і цілий рік.

Щоби отримати пакунок пізніше, потрібно звернутися до управління соцзахисту чи ЦНАПу за місцем проживання або перебування.

🔎 Щоби отримати бебі-бокс, потрібно подати:

☛ заяву (https://bit.ly/4aaFvJs),

☛ копію паспорта;

☛ копію свідоцтва про народження дитини чи документу, що підтверджує народження дитини поза медзакладом;

☛ довідку про те, що ви не отримали пакунок в пологовому будинку.

❗ Допомогу від держави можуть отримати як біологічні батьки немовляти, так і її усиновлювачі, опікуни, прийомні батьки, батьки-вихователі тощо.

❗❗Кожна родина може також отримати грошову компенсацію вартості «пакунку малюка» – 6 816 грн. По неї можна звернутися не пізніше ніж через 12 місяців з дня народження дитини.

Міністерство соціальної політики України