З маленьких добрих вчинків складається велика добра справа!

Будь-який внесок важливий, адже з маленьких добрих вчинків складається велика добра справа!

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі. Небайдужі громадяни роблять все, щоб забезпечити населення усім необхідним та допомогти тим, хто цього потребує.

18 грудня 2023 року 11 дітей Підгаєцької громади, батьки яких загинули, пропали безвісти або важко поранені ( втрата кінцівок), отримали допомогу від благодійного фонду «THE Master’s Foundation», за сприянням благодійників Богдана Мудрієвського і Руслана Полікровського. Для дітей та їх матерів з метою отримання допомоги у вигляді теплих речей було організовано поїздку в м. Тернопіль. Від благодійників діти отримали комплекти зимового одягу. Також для дітей та їх матерів було організовано зустріч у дружній атмосфері в в McDonald's .

Висловлюємо слова щирої вдячності благодійного фонду «THE Master’s Foundation» і благодійникам Богдану Мудрієвському та Руслану Полікросвькому за надану допомогу для дітей наших Героїв. Дякуємо за турботу і підтримку, за Ваші щирі і чуйні серця.