Шановний пане Zbigniew Suchyta! Вітаємо Вас і всіх жителів вашого прекрасного міста Стшеґом зі світлим святом Різдва Христового!

Шановний пане Zbigniew Suchyta!

Ми високо цінуємо наші партнерські відносини та вашу потужну підтримку. Від перших днів відкритого вторгнення росії в Україну ви проявили себе справжніми та щирими друзями. Ми дуже вдячні за прихисток українських жінок та дітей, які залишили рідні домівки через загрози ракетних ударів, за всі гуманітарні вантажі, які адресовані внутрішнім переселенцям та нашим військовим. Це все – важливий внесок в українську Перемогу🇺🇦. Ваша підтримка надихає і додає сил.

Нехай все добро, яке ви робите для України та її героїчного незламного народу, повернеться до вас сторицею.

Щасливого Різдва та Нового року!

З повагою міський голова Ігор Мерена , колектив Підгаєцької міської ради, депутатський корпус та жителі громади!