ТЕПЕР ЙОМУ НАЗАВЖДИ 38: У С.ВЕРБІВ ПОПРОЩАЛИСЯ ІЗ ГЕРОЄМ ІВАНОМ ПАЛІЄМ

Сьогодні, 28 грудня, зі смутком та болем провели в останню дорогу жителя с.Вербів, Героя Івана ПАЛІЯ, який загинув 24 грудня 2023 року поблизу населеного пункту Берестове Бахмутського району Донецької області. Страшна війна продовжує без жалю забирати найкращих синів, викарбовуючи їхні імена у наших серцях.

Справжній патріот, боронивши нашу Україну від рашистської нечисті, Іван поклав своє життя за майбутнє нашої країни, за її незалежність та свободу. Івану назавжди 38💔

Помолитися за свого Захисника та провести його в останню дорогу прийшли рідні, знайомі, військовослужбовці, представники влади, а також жителі громади.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Івана. Це гірка втрата... Вся громада сумує разом з вами...

Низький уклін і безмежна вдячність загиблому Герою Іванові Палію! Нехай Бог прийме у свої обійми нашого Захисника.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!

СЛАВА ГЕРОЮ!🇺🇦