Лиман, Ізюм, Куп'янськ, Слов'янськ, Озерне...

Близько трьох тисяч км у черговій волонтерській поїздці... Десятки годин та багато зустрічей, серед яких зустріч із отцем-капеланом Петром Майкою. О.Петро має чималий досвід духовного супроводу військовослужбовців і завжди є поруч із нашими Захисниками🇺🇦.

У результаті поїздки розвезли гуманітарну допомогу у медичні заклади, волонтерам, а також нашим військовослужбовцям. Медичні вироби, медикаменти, продукти харчування, засоби гігієни, за які щиро дякую нашим волонтерам із Данії та працівникам Підгаєцької міської ради (за одноденний заробіток було закуплено частину предметів гуманітарної допомоги). Також дякую секретарю міської ради Галині Пшеничняк, яка із допомогою друзів-жертводавців  передала для потреб військовослужбовців грілки - вкрай необхідну річ у холодну пору.

За нагоди із Запорізького напрямку пригнали авто на ремонт.

Вдячний водіям Дмитру Тарасу і Сергію Чабану!

Рухаємося далі - разом до Перемоги 🇺🇦!