РЕЗУЛЬТАТИ ЗЕМЕЛЬНИХ АУКЦІОНІВ У СІЧНІ!

У січні 2024 року відбулися електронні земельні торги з продажу права оренди трьох земельних ділянок комунальної власності площами 1,6000 га, 6,5 га та 7,5657 га, розташованих на території Підгаєцької міської територіальної громади.

🏆Переможцями торгів визнано:

по двох лотах – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АГРОКОМПАНІЯ «ДРУЖБА»;

по одному лоту – ПРИВАТНЕ АГРОПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО "АГРОПРОДСЕРВІС".

За результатами земельних торгів:

– стартова ціна продажу права оренди земельної ділянки площею 1,6000 га становить 19001 гривня;

– стартова ціна продажу права оренди земельної ділянки площею 6,5000 га становить 87001 гривня;

– стартова ціна продажу права оренди земельної ділянки площею 7,5657 га становить 103000 гривень.

Отже, загальна сума річної орендної плати за користування земельними ділянками комунальної власності загальною площею 15,6657 га складає 209002 гривні, що становить більше 13000 гривень за 1 гектар площі.

Додатково повідомляємо, що електронні земельні торги з продажу права оренди земельними ділянками, які організовані міською радою, проводяться через електронну систему торгів UBIZ.UA. Детальну інформацію щодо лотів, виставлених Підгаєцькою міською радою на земельні торги, можна знайти на сайті www.ubiz.ua в категорії «Земля».

Проведення земельних торгів організовано відділом з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища Підгаєцької міської ради за дорученням міського голови Ігор Мерена .

Вітаємо переможців земельних торгів!