ЗАПОРІЗЬКИЙ ТА ДОНЕЦЬКИЙ НАПРЯМКИ: ЧЕРГОВА ВОЛОНТЕРСЬКА ПОЇЗДКА. ЗВІТ!

Цими вихідними із волонтерською поїздкою міський голова перебував на сході країни.

Відвідано лікарні м.Дніпро та смт.Миколаївка (Запорізька обл.), а також військовослужбовців із нашої громади. Спільно із Благодійний фонд ім. праведниці світу Катерини Сікорської надали допомогу у вигляді медикаментів, медичних виробів та одягу, термобілизни, консервованих продуктів, ходунків, милиць та багато іншого для потреб Збройних Сил України🇺🇦. Завдяки нашим Захисникам маємо змогу зустрічати кожен новий день, тому докладаємо максимум зусиль для забезпечення необхідним.

Передано від громади печиво та домашній хліб. Дякуємо невтомним господиням с.Мужилів Надії Тронці, Ользі Лучці, Мирославі Крисі, Ользі Дюг та Надії Дюг за свіжоспечений хліб. Вербівській, Мужилівській, Угринівській школам і Підгаєцькому ясла-садочку "Журавлик" - за смачне печиво.

Дмитро Тарас надав на потреби військових велику кількість ручок для інструментів, Ярослав Боднарчук - тушонки та паштети. Вдячні за те, що відгукуєтеся на запити.

Окрема подяка водіям Юрію Морозу та Дмитрові Тарасу!

Щира вдячність і нашим друзям-волонтерам із Данії за надану гуманітарну допомогу для цієї поїздки.

Дякуємо кожному, хто долучився!

Разом переможемо!🇺🇦

Слава Україні! Героям Слава!

CopenAid

УГРИНІВСЬКА ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ

Вербівська загальноосвітня школа I-II ступенів

МУЖИЛІВСЬКА ЗОШ І-ІІ СТУПЕНІВ