Форум-присвячений психосоціальним послугам

Цього тижня на Львівщині відбудеться форум, присвячений психосоціальним послугам

Форум «Психосоціальні послуги: виклики сьогодення, пропозиції, система координації» проведуть 9 лютого. Про це повідомляє Львівська обласна військова адміністрація (ЛОВА).

Форум організовують Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА і ГО «Птаха України» у партнерстві з Мінреінтеграції та іншими. Серед учасників заходу – Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

У програмі форуму – обговорення таких тем, як підтримка ветеранів і родин військовослужбовців, ВПО, а також дітей та жінок. Зокрема питань, які виникають під час надання послуг у координаційних центрах і громадах. Учасники також ділитимуться напрацьованими кейсами та підходами.

У межах форуму передбачено дві панельні дискусії:

1. Психосоціальна послуга: потреби, пропозиції, рішення на національному рівні.

2. Потреби у сфері надавачів та користувачів послуг освітнього середовища.

Також заплановані вузькоспеціалізовані виступи експертів за різними напрямами, обмін досвідом, презентація рішень.

Ознайомитися з програмою заходу можна за посиланням - https://docs.google.com/.../1bzARw9OXhAJjIn57k0x0Llw.../edit

Планується онлайн-трансляція форуму українською та англійською мовами.

Захід передбачає участь понад 300 учасників, зокрема представників 5 міністерств, більш ніж 20 громадських організацій та міжнародних партнерів в експертних блоках.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України