ШУКАЄШ РОБОТУ ІНЖЕНЕРА? Є ВАКАНСІЇ

  • 70

Фото без опису

У місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості шукачам роботи зараз пропонують майже 30 вакансій інженерів різних спеціалізацій.

Роботодавці області шукають 3-х інженерів-конструкторів, мають по 2 вакансії інженерів з комп'ютерних систем, інженерів із проєктно-кошторисної роботи, інженерів з охорони праці, інженерів-проєктувальників.

Також потрібні інженери: із звукозапису, з пожежної безпеки, з ремонту та обслуговування стоматологічного обладнання, з якості, мережі стільникового зв'язку, будівельник, електронік, програміст; головні інженери в сільськогосподарській галузі та в управлінні нерухомим майном.

Є робота для інженерів у лікарняних закладах, на підприємствах роздрібної торгівлі залізними виробами, будівельними матеріалами та виробництві олії і тваринних жирів.

Зарплата до 30 тис. грн на місяць.

Зацікавили вакансії?

▫️Заповни анкету-резюме:(http://surl.li/byovs )

▫️Звернися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, напишіть у Телеграм: (https://t.me/DCZ19_Ternopil), або зателефонуй на «гарячу» лінію 0635765756, щоб уточнити деталі та за потреби обговорити можливості професійного навчання, зокрема за ваучером за напрямками «Будівництво та цивільна інженерія».

🔸️Подивитися інформацію про інші вакансії можна:

🔹️ у Телеграмі: «Робота на Тернопільщині», «Робота зараз. Державна служба зайнятості», «Вакансії! Тернопільська область»

🔹️ на Єдиному порталі вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)

🔹️ у Національному Кадровому Резерві (https://ukrnkr.in.ua/).