Проведено консультації з громадськістю Голгочанського старостинського округу

Сьогодні, 19 лютого, відповідно до розпорядження міського голови Ігоря Мерени від 14 лютого 2024 року № 25-од проведено консультації з громадськістю Голгочанського старостинського округу з розгляду питання демонтажу, пристосування об'єкта культурної спадщини "Пам'ятник односельчанам, які загинули на фронтах Великої Вітчизняної війни та від рук українських буржуазних націоналістів".

Громадськість висловила свою думку щодо можливості демонтажу пам'ятки та виготовлення табличок пристосування пам'ятки з іменами загиблих односельчан. Також важливо провести благоустрій території, де розміщена пам'ятка. На жаль, сьогоднішні збори зібрали нечисленну кількість жителів Голгочанського старостинського округу, тому прийнято рішення продовжити розгляд цього питання шляхом зібрання підписів громадян.

Остаточне рішення буде прийнято на черговій сесії Підгаєцької міської ради із врахуванням думки громадськості.

❗️Проведення таких робіт є вимогою Закону України від 21 березня 2023 року №3005-ІХ "Про засудження пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонії".

❕️Діалог із громадою вели заступник міського голови Ірина Мирна; начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Підгаєцької міської ради Олександра Гайва; головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту ПМР Людмила Жилич, староста Голгочанського старостинського округу Галина Щербій та директор сільського будинку культури Галина Ковалик.