ВІДБУВСЯ МІТИНГ-РЕКВІЄМ "НАС НАДІЯ ВЕДЕ, НАС ІДЕЯ ВЕДЕ ЗА СВОБОДУ РІДНОГО КРАЮ", ПРИСВЯЧЕНИЙ 10-ІЙ РІЧНИЦІ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Фото без описуФото без опису

Сьогодні біля пам'ятника "Борцям за волю України" жителі Підгаєцької громади разом зі всією країною вшанували подвиг учасників Революції Гідності та світлу пам`ять Героїв Небесної Сотні.

10 річниця трагічних подій Революції Гідності – розстрілу протестувальників на Майдані Незалежності...💔

На знак вічної шани міський голова Ігор Мерена та заступник міського голови Надія Лучка поклали квіти до підніжжя пам’ятника "Борцям за волю України".

Священнослужителі провели чин панахиди за загиблими Героями.

Із поезією, присвяченою пам’яті Героїв, та зворушливими патріотичними піснями виступили учасники художньої самодіяльності Підгаєцької громади.

Дякуємо кожному, хто сьогодні прийшов вшанувати Героїв Небесної Сотні.

Пам'ятаємо кожного і кожну, хто віддав за вільне майбутнє України найцінніше - життя!

Пам'ятаємо їх відвагу та мужність!

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ТА ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ!