ВАТ «Тернопільобленерго» інформує

  • 274

ВАТ «Тернопільобленерго» Підгаєцький РЕМ повідомляє, що в межах населених пунктів проходять повітряні та підземні кабельні лінії електромереж.
Вздовж повітряних ліній по обидві сторони від крайніх проводів встановлюються наступні охоронні зони: 
2 метри -220 В -380 Б
10 метрів -10 кБ
15 метрів -35 кВ
20 метрів - 110 кВ
30 метрів -330 кВ
40 метрів -750 кБ

По периметру трансформаторних підстанцій - на відстані 3 метрів від огорожі або споруди.
Уздовж підземних кабельних ліній електропередач визначено охоронну зону у вигляді земельної ділянки, обмеженої вертикальними площинами, що віддалені по обидві сторони лінії від крайніх кабелів на відстані 1 метра.
Забороняється в охоронних зонах кабельних та повітряних ліній виконувати будь-які дії, що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж, спричинити їх пошкодження або нещасні випадки.
Юридичні та фізичні особи несуть адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення «Правил охорони електричних мереж».
Всі роботи у межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній електропередач, трансформаторних підстанцій, розподільчих пунктів і пристроїв здійснюються виключно під наглядом представника Підгаєцького РЕМ.
Наголошуємо, що у разі виявлення кабелю, не позначеного у технічній документації на виконання робіт, слід негайно припинити роботи, вжити заходів для забезпечення збереження кабелю і повідомити про це Підгаєцький РЕМ за тел. 2-11-19, 2-16-06

Фото без опису