Команда ЧЕМПІОН ПІДГАЙЦІ посіла 4 місце в Лізі Європи.

2️⃣3️⃣▪️2️⃣5️⃣ лютого 2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ року у Кракові відбувся ⚽Турнір Кубок🏆 Дракона🐉 серед 28 команд з Польщі , Словаччини та України. Команда ЧЕМПІОН ПІДГАЙЦІ (2️⃣0️⃣1️⃣5️⃣ р.н.) показала такі результати:

Наша команда посіла 4 - місце в Лізі Європи.

6 - перемог.

4 - нічиїх.

2 - поразки.

Позитивні емоції, хороший настрій відчув кожен учасник. Приємно бачити радість на дитячих обличчях, а вдвічі приємніше усвідомлювати, що це радість від результату спільної з батьками праці. Своїми перемогами юні спортсмени прославляють наше місто не лише в Україні, а й за її межами. Слова вдячності – батькам, які докладають максимум зусиль для фізичного розвитку своїх дітей.

Також щиро вдячні міському голові Ігор Мерена за важливу допомогу, за сприяння та підтримку, за можливість бути учасниками ще одного спортивного свята. Турбота про підростаюче покоління – наше спільне завдання.

Усмішки і веселий настрій дітей – все це є найвищою оцінкою та нагородою.

Своїми перемогами юні футболісти вшанували героїзм всіх, хто захищав і захищає рідну землю.

Дякуємо ЗСУ, за те, що бережуть наші життя! Слава Україні! Героям слава!

Тренер команди   Ярослав Чернець