ЦІКАВЛЯТЬ ПРОФЕСІЇ СФЕРИ БУДІВНИЦТВА? НАВЧАЙСЯ!

  • 121

Фото без опису

Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!

На підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у місцевих підрозділах Тернопільського обласного центру зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають професійно-технічну чи вищу освіту можна пройти навчання за напрямками:

✅️«Архітектура та містобудування»;

✅️«Будівництво та цивільна інженерія»;

✅️«Деревообробні та меблеві технології»

чи освоїти професії:

🔸️ бетоняр;

🔸️ маляр;

🔸️машиніст бульдозера (будівельні роботи);

🔸️ машиніст дорожньо-будівельних машин;

🔸️машиніст екскаватора;

🔸️машиніст крана автомобільного;

🔸️монтажник систем утеплення будівель;

🔸️робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків;

🔸️ слюсар будівельний;

🔸️водій навантажувача;

🔸️електрогазозварник.

Фінансування за ваучером – до 30 тис. 280 грн.

Навчання проходить у закладах освіти як Тернопільщини, так і України.

На підставі сертифікатів на навчання безробітні безоплатно, за спрямуванням місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості, у центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можуть здобути професії:

🔹️столяр будівельний;

🔹️токар;

🔹️штукатур;

🔹️бляхар;

🔹️муляр;

🔹️водій навантажувача;

🔹️електрогазозварник.

Учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни (зайняті та незайняті (не зареєстровані як безробітні)) у рамках експериментального проєкту ці професії також можуть здобути безоплатно.

Тривалість курсів – 3,5 - 6 місяців. Форма навчання – онлайн, денна або змішана. ЦПТО - це сучасні заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби є місця для проживання.

А ще можна скористатися безоплатними платформами онлайн-курсів: «Дія. Освіта», Освітній портал Державної служби зайнятості, Prometheus, Lingva skills.

Нові знання – нові можливості!

За детальнішою інформацією звернися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, у Телеграм: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ за тел. 0635765756.