З потеплінням та встановленням сухої погоди на Тернопільщині знову активізувались палії сухої трави.

Минулої доби на Тернопільщині виникли 4 пожежі в природніх екосистемах.

Минулої доби виникло 4 пожежі у с. Сеньків Монастириської ТГ, с. Божиків Саранчуківської ТГ, с. Криве Скалатської ТГ, с. Гнильче Підгаєцької ТГ.

Пожежі ліквідовані співробітниками ДСНС та місцевим населенням.

• у с. Сеньків Монастириської ТГ Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1,5 га.

• у с. Божиків Саранчуківської ТГ Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на площі орієнтовно 0,5 га.

• у с. Криве Скалатської ТГ Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 1 га.

• у с. Гнильче Підгаєцької ТГ Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 2 га.

Головне управління ДСНС України у Тернопільській області