На Тернопільщині є робота для водіїв різних категорій!

  • 67

На 28.02.2024 роботодавці Тернопільщини мають майже 90 актуальних вакансій водіїв. Найбільше - у пасажирському наземному транспорті міського та приміського сполучення, а також у вантажному автомобільному та залізничному транспорті. Їм потрібні водії легкових і вантажних автомобілів, тролейбусів, навантажувачів та ін. із правами категорій «В», «С», «E», «Т», «D». Є також робота для водія електро- та автовізка (1 вакансія).

Водіям автотранспортних засобів найвищу зарплату пропонує ТОВ "Наша птиця»" – 35 тис. грн; ФОП М.Водвуд та ФОП Є.Тешнер– по 25 тис. грн;.

По 20 тис. грн платитимуть водіям автотранспортних засобів ФОП І.Заєць, ПРАТ «Тернопільський молокозавод», ПРАТ «Тернопільміськгаз», ФОП Р.Вовк; водіям тролейбуса - КП «Тернопільелектротранс»; водіям навантажувача - ТОВ «Шредер» і ПАП Агропродсервіс».

Якщо у Вас немає відповідної кваліфікації, за спрямуванням служби зайнятості професію водія автотранспортних засобів категорій «В», «С» та «С1» можна здобути у Тернопільському фаховому коледжі ТНТУ ім. І. Пулюя та Тернопільському ЦПТО, Тернопільському ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, Борщівському агротехнічному коледжі, Бучацькому ПТУ; Заліщицькому, Гусятинському, Зборівському фахових коледжах; водія навантажувача - у Тернопільському обласному НКЦ. За спрямування служби зайнятості можна пройти навчання за професією водій автотранспортних засобів (кат. В, ВЕ, С, С1, СЕ, С1Е, D) у Рівненському ЦПТО державної служби зайнятості.

Окремі категорії громадян, які не зареєстровані як безробітні, можуть отримати ваучер на навчання на суму до 30280 грн за професією водія автотранспортних засобів категорій С, С1, D1, D, CE, C1E, DE, D1E.

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Телеграм @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або за тел. «гарячої лінії» - (063) 5765756.