Робоча нарада 21.03.2024

21.03.2024 року відбулася робоча нарада за участю заступника міського голови Івана Керницького, директора департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Стахіва, головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Тернопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області Володимира Лучки, начальника відділу мікро, малого та середнього бізнесу філії –Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк» Сергія Савчука, керуючого ТВБВ "Ощадбанк"  Андрія Монастирського, начальника Підгаєцького відділу Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості Ірини Голіят, консультанта Підгаєцького відділу Тернопільської філії Тернопільського обласного центру зайнятості  Ігоря Середного, керівників сільськогосподарських та фермерських господарств, старостів старостинських округів та пасічників громади.

На нараді обговорили питання щодо зменшення випадків отруєння бджіл внаслідок застосування пестицидів, регламент дій при застосуванні пестицидів в сількогосподарських та фермерських господарствах громади, програми фінансової підтримки сільськогосподарських виробників у 2024році, бронювання працівників АПК на період весняно-польових робіт 2024року, кредитування сільгоспвиробників в 2024році (пільгові кредити та інші),грантові програми підтримки бізнесу, активні програми зайнятості, стан  використання сільськогосподарських угідь товаровиробниками  в   громаді.