Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Підгаєцької міської ради

Фото без описуФото без опису

26 березня 2024 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Підгаєцької міської ради під головуванням міського голови Ігор Мерена.

🔽 Під час засідання розглянуто 21 питання порядку денного.

🔽 Зокрема, схвалено звіт про виконання міського бюджету за 2023 рік та звіт про використання коштів цільового фонду міського бюджету за 2023 рік, схвалено зміни, що вносяться до ряду Програм, повʼязаних із забезпеченням важливих галузей життєдіяльності та захисту, схвалено Програму сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Підгаєцької громади на 2024-2026 роки.

🔽 Також членами виконавчого комітету затверджено протокол конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із збирання та перевезення побутових відходів, розглянуто ряд питань, що стосуються діяльності Служби у справах дітей та опікунської ради, а також інші питання, повʼязані з дільністю виконавчих органів ради.

🔼 За результатами розгляду усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.