Привітання міського голови з Воскресінням Христовим!

Вітаю усіх наших братів і сестер західної християнської традиції, наших друзів з гмін-побратимів Стшегом, Лазіска, вірян нашої Підгаєцької римо-католицької парафії, усіх наших підгайчан, які сьогодні далеко від рідних домівок святкують світле свято Воскресіння Христового!

Воскресіння Христове символізує торжество істини та справедливості, надихає на добрі і милосердні справи, сповнює силами на боротьбу із злом, обличчя якого нам довелося побачити і якому наш народ гідно дає відсіч, вселяє впевненість у Перемогу добра і Світла!

Неважливо, що цьогоріч ми відзначаємо це велике свято в різні дати, у нас всіх сильна віра та єдине бажання - миру на нашій землі, свободи, світлого майбутнього нашим дітям та єдності наших родин!

Тож нехай у ваших домівках панує мир, тихий спокій, добробут, сімейне тепло та лунає дитячий сміх! Нехай ваші серця сповняться радістю і миром! Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та Божого благословення!

З Божою підтримкою та вірою у серці ми неодмінно здобудемо таку омріяну Перемогу!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою міський голова Ігор Мерена!