CONTINENTAL CUP U11 у Підгайцях

У суботу на міському стадіоні "Нива" за сприяння та фінансової підтримки компанії Контінентал Фармерз Груп відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький футбольний турнір серед юнаків 2012 р. н. "CONTINENTAL CUP" 💜💚

У турнірі взяли участь 8 команд:

✅️"Чемпіон", м.Підгайці;

✅️ДЮСШ м.Золочів;

✅️ "Леви", м.Бережани;

✅️"Зелені Леви", м.Почаїв;

✅️"Зелені Леви", м.Почаїв (2);

✅️"Чемпіон", м.Зборів;

✅️ДЮСШ м.Монастириська;

✅️ДЮСШ с-ща Козова.

На захід були запрошені міський голова Ігор Мерена , заступник керівника кластера "Контінентал Фармерз Груп" Іван Андрусяк та старший менеджер зі зв’язків із громадськістю "Контінентал Фармерз Груп" Ігор Метенька.

Контроль за дотриманням правил змагань здійснювали судді АФ Тернопільської області Володимир Салій та Ігор Тригук. Ведуча заходу - Галина Жибак, звукооператор - Соломія Любинецька, пісню виконувала Юлія Касіян.

Футбольний турнір розпочався зі спільного виконання Державного Гімну України, підняття Державного Прапора та вшанування пам'яті загиблих Захисників хвилиною мовчання.

Під час відкриття турніру учасників змагань привітали міський голова Ігор Мерена та старший менеджер зі зв’язків із громадськістю компанії "Контінентал" Ігор Метенька.

Упродовж дня на футбольному полі точилася справжня запекла боротьба, адже кожна з команд всіма силами прагнула здобути перемогу. Вболівальники від малого й до великого щиро підтримували своїх. А в перервах між таймами всі пригощалися смаколиками від "Контінентал".

У результаті напруженої безкомпромісної гри визначилися призери турніру "CONTINENTAL CUP":

🥇🏆 - "Зелені Леви", м.Почаїв;

🥈🏆 - "Леви", м.Бережани;

🥉🏆 - "Чемпіон", м.Підгайці.

Вітаємо із заслуженими призовими місцями!

Вітаємо також господарів турніру - нашу команду "Чемпіон" та тренера Ярослав Чернець з бронзою🥉! Ця нагорода - результат кропіткої праці. Ми вами пишаємося!

Учасники змагань отримали пам’ятні медалі, кубки та грамоти, а трійка команд-переможців - подарунки від міського голови Ігоря Мерени - якісну термобілизну.

Визначили й кращих гравців турніру "CONTINENTAL CUP" у таких номінаціях:

💥Гравець - Тарас Вітенок (Підгайці);

💥Захисник - Павло Козяр (Підгайці);

💥Воротар - Єгор Чернишов (Бережани);

💥Нападник - Кирило Кухаревич (Почаїв);

Дякуємо ЗСУ за можливість проводити заходи, де діти реалізують свої таланти та здібності!

Окрема подяка спонсорам турніру - компанії "Контінентал Фармерз Груп" за підтримку спортивної ініціативи!

Бажаємо всім мирного неба, а юним футболістам - вдалих стартів, щирих вболівальників та яскравих перемог!

Слава Україні!💙💛