Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!

🌾Цікавлять професії сільського господарства? Навчайся! Звернись у службу зайнятості Тернопільщини!🌾

Пройти навчання за спеціальностями:

• «Агрономія»;

• «Геодезія та землеустрій»;

• «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва»;

чи освоїти професії:

• бджоляр;

• налагоджувальник сільськогосподарських машин та тракторів;

• слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування;

• тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;

• плодоовочівник;

• робітник фермерського господарства;

можна на підставі ваучерів на оплату навчання, що видають у Тернопільському обласному центрі зайнятості певним категоріям громадян, які не зареєстровані як безробітні і мають професійно-технічну чи вищу освіту.

🔹Фінансування за ваучером – до 30 тис. 280 грн.Навчання проходить у закладах освіти як Тернопільщини, так і України.

🔸Безробітні безоплатно, за спрямуванням місцевих підрозділів Тернопільського обласного центру зайнятості, у центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО) Державної служби зайнятості можуть здобути професії:

• фермер;

• бджоляр;

• робітник зеленого будівництва, квітникар, виноградар, плодоовочівник, рибовод;

• тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва;

❗️У рамках експериментального проєкту ці професії можуть безоплатно здобути також зайняті та незайняті (не зареєстровані як безробітні) учасники бойових дій і особи з інвалідністю внаслідок війни.❗️

◾️ Тривалість курсів – 3-6 місяців. Форма навчання – онлайн, денна або змішана.

▪️ ЦПТО - це сучасні заклади освіти європейського рівня, які здійснюють курсову та індивідуальну профпідготовку. У разі потреби є місця для проживання.

▪️ За спрямуванням служби зайнятості професії с/г сфери можна здобути в Борщівському агротехнічному коледжі, Заліщицькому фаховому коледжі ім. Є Храпливого НУБіП України, Чортківському ВПУ, у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та ін. Навчання 3,5-5 місяців. Після його завершення слухачі отримують свідоцтво про присвоєння робітничої професії.

🔺За детальнішою інформацією звернися у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) або у відділ активних програм зайнятості управління реалізації політики зайнятості Тернопільського ОЦЗ за тел. 0635765756.🔻