Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 22 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету під керівництвом міського голови Ігоря Мерени. На порядок денний було винесено 9 питань, серед яких:

✅️про затвердження переліку місцевих обʼєктових формувань цивільного захисту Підгаєцької міської ради;

✅️про складання акту встановлення факту здійснення догляду за особами з інвалідністю 1 чи 2 групи та особами, які потребують постійного догляду;

✅️про затвердження плану роботи виконавчого комітету Підгаєцької міської ради на 1-ше півріччя 2024 року.

✅️про схвалення проєкту програми матеріально-технічного забезпечення;

✅️про залучення транспорту;

✅️про надання дозволу на видалення зелених насаджень;

✅про внесення змін до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Підгаєцької міської ради;

✅про впорядкування відомостей обʼєктів нерухомого майна;

✅ про затвердження порядку використання шкільних автобусів у Підгаєцькій міській територіальній громаді.

Із прийнятими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті міської ради.