Пам’ятаймо про Чорнобиль.

Шановні мешканці!

Сьогодні, вже 38 років з моменту трагічної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, ми вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя, борючись з наслідками цієї страшної події. Цей день нагадує нам про важливість безпеки та відповідального ставлення до ядерної енергетики.

Спогади про Чорнобиль змушують нас не лише згадувати про людські втрати, але й про жорстокий вплив радіації на навколишнє середовище та здоров'я мешканців. Ця трагедія нагадує нам про те, наскільки важливо дбати про наше середовище та вживати заходів для запобігання подібним катастрофам у майбутньому.

Запрошуємо вас приєднатися до урочистих заходів у знак пам'яті та вдячності тим, хто жертвував своїм здоров'ям заради майбутнього.

Пам'ятаймо про Чорнобиль. Пам'ятаймо про їхню жертву. Пам'ятаймо про небезпеку радіації.