Привітання міського голови з святом Входу Господнього в Єрусалим, Вербної неділі!

Шановна громадо!

З нагоди святкування християнського свята Святого Входу Господнього в Єрусалим, Вербної неділі, хочу щиро привітати вас та ваші родини. Це час, коли наші серця наповнюються радістю і надією на майбутнє.

В цей особливий день, коли ми збираємося разом у церквах та домівках, не забуваймо про традиції, що об'єднують нас, як спільноту. Вербні гілочки, як символ поклоніння та нового початку, нагадують нам про важливість віри та надії у краще майбутнє.

Проте, не можна забувати і про тих, хто зараз переживає складні часи через війну в Україні. Нехай наша підтримка та молитви допомагають їм знайти силу та надію на перемогу. Нехай кожен з нас зусиллями робить все можливе для досягнення миру.

Вірю, що разом ми зможемо подолати будь-які випробування та зробити наш світ кращим для майбутніх поколінь.

Зичу вам миру, радості та благополуччя у цей святковий день Вербної неділі!

Не я б'ю, верба б'є,від нині за тиждень буде Великдень!

З повагою міський голова Ігор Мерена!