Підгаєцький район електричних мереж AT «Тернопільобленерго» повідомляє

Підгаєцький район електричних мереж AT «Тернопільобленерго» повідомляє власників земельних ділянок, на території яких ростуть аварійно небезпечні дерева, про загрозу руйнування електромереж та необхідність дотримання обмежень та обтяжень в охоронних зонах об’єктів енергетики. Охоронні зони електричних мереж встановлюються уздовж повітряних ліній електропередач у вигляді земельної ділянки та повітряного простору, обмежених вертикальними площинами, що віддалені по обидва боки лінії від крайніх проводів за умови ïx невідхиленого положения до 1 кВ на відстань 2 метрів по горизонталі. У межах охоронних зон об'єктів енергетики забороняється саджати дерева, крім кущів та саджанців з висотою перспективного росту не більше двох метрів. Для забезпечення охорони електричних мереж власники та користувачі земельних ділянок зобов’язані видаляти аварійно небезпечні дерева гілки в охоронних та санітарно—захисних зонах повітряних ліній електропередач, що проходять через належні їм ділянки. Попереджаємо, що юридичні i фізичні особи, винні в порушенні законодавства України про землі енергетики та правовий режим спеціальних зон об'ектів енергетики, несуть відповідальність згідно із законом. 3 огляду на це, просимо власників земельних ділянок, на території яких ростугь аварійно небезпечні дерева, усунути порушення правил охорони електричних мереж та використовувати земелні ділянки з врахуванням обмежень встановлених для охоронної зони об’єктів енергетики.