Продуктові набори до великодніх кошиків!

Фото без описуФото без опису

🎁 Понад 550 великодніх кошиків та 146 солодких подарунків, вже традиційно, отримали сім'ї військовослужбовців, що на сьогоднішній день несуть службу у ЗСУ, сім'ї загиблих та померлих військовослужбовців, діти різноманітних категорій, що потребують особливої уваги та підтримки:

- діти-сироти;

- діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти, що перебувають під опікою;

- сім'ї, що опинилися в складних життєвих обставинах;

- сім'ї, що потерпіли від насильства в сім'ї.

🔹️Продуктові набори до великодніх кошиків закуплено за кошти місцевого бюджету, передбаченого у програмах КУ "Центр надання соціальних послуг" Підгаєцької міської ради (дир. Юрій Драпак), служби у справах дітей Підгаєцької міської ради (нач. Ольга Свіжінська).

Також щиро дякуємо благодійникам, за допомогою яких були зібрані ці великодні кошики:

✅️компанії "Контінентал Фармерз Груп";

✅️Роману Кіндзерському (ТЗОВ "Качан-07");

✅️Ігорю Пельцю (ТЗОВ "Сільцівське");

✅️Ярославу Боднарчуку (ФГ "Обрій");

✅️Євгену Ружницькому (ТЗОВ "Юстинівське");

✅️підприємцю Надії Бялко;

✅️Благодійному фонду ім. праведниці світу Катерини Сікорської.

Зі смутком і покаянням ми, українці, завершуємо Страсний тиждень добрими справами, спільними молитвами в очікуванні Воскресіння Христового.

Нехай добро та світло переможе зло та ненависть навколо.🇺🇦