Привітання міського голови з Воскресінням Христовим!

Шановні жителі Підгаєцької громади, дорогі віряни!

З нагоди світлого та радісного свята Воскресіння Христового вітаю вас та ваші родини.

Це свято особливо шановане та величне, приносить нам радість і надію на краще. Великдень нагадує нам про важливість миру та злагоди.

Воскресіння Христа — це не лише свято перемоги життя над смертю, а й символ найкращих якостей, що закладені в нас Богом: честі, гідності, людяності.

На жаль, у нашій країні триває жорстока війна, і в цей день особливо важливо згадати про наших Героїв, які неустанно захищають незалежність і свободу України. Їх мужність і жертовність неоціненні. З найглибшою вдячністю линуть наші слова підтримки та подяки до всіх Захисників. Міцного здоров’я, Божої опіки кожному Воїну та найшвидшого повернення додому.

Хай світле свято Воскресіння Господнього освітить наші серця, допоможе подолати труднощі, наповнить життя радістю, благополуччям та наблизить нас до Перемоги 🇺🇦.

Бажаю вам гарних та спокійних свят, сповнених добра, тепла і злагоди.

Христос Воскрес!

З повагою міський голова Ігор Мерена!