❗️До уваги внутрішніх переселенців, які оселилися на Тернопільщині.

  • 34

❗️До уваги внутрішніх переселенців, які оселилися на Тернопільщині - служба зайнятості створила інформаційний ресурс для ВПО!❗️

 

 🔹️З початком воєнних дій на території України значна кількість громадян були змушені покинути свої домівки. На новому місці проживання перед людьми постає велика кількість проблем, однією з найбільш важливих залишається проблема працевлаштування.

 

 🔸️Питання щодо надання допомоги внутрішньо переміщеним особам знаходяться на особливому контролі як Уряду, так і Державної служби зайнятості. Для цього службою зайнятості запроваджено комплекс послуг, які включають не тільки допомогу в пошуку роботи, але й професійне навчання, надання ваучерів та грантів на створення власної справи тощо.

 

▪️Більш детально про всі послуги служби для внутрішніх переселенців можна дізнатися тут ( https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KQlfCA8XwR ).

 

▪️Також службою зайнятості у співпраці з громадськими організаціями створено додатковий ресурс з інформування внутрішньо переміщених осіб щодо послуг, зокрема з працевлаштування, які надаються ВПО недержавними та громадськими організаціями ( https://docs.google.com/spreadsheets/d/1KQlfCA8XwR). Інформація на ньому оновлюється в онлайн-режимі.Метою створення цього ресурсу є покращення співпраці служби зайнятості, недержавних організацій та громадських об’єднань у наданні допомоги внутрішнім переселенцям, а також – інформування ВПО щодо проєктів підтримки, які діють у регіоні їх проживання.

 

▪️За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.Фото без опису