Відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")-2024

Фото без описуФото без опису

Вчора, 24 травня,на міському стадіоні "Нива" відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")-2024 серед закладів загальної середньої освіти громади у старшій та середній вікових групах. Гра спрямована на патріотичне виховання молоді, підготовку до захисту України та формування поваги до національних цінностей.

З вітальним словом виступили міський голова Ігор Мерена та начальник управління освіти Оксана Федів. Участь взяли 15 роїв з усієї громади.

Переможці І етапу серед роїв старшої вікової групи:

🥇І місце - "Воєводи", Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів;

🥈ІІ місце - "Чорні соколи", Підгаєцька гімназія імені Маркіяна Паславського;

🥉ІІІ місце - "Незламні серця", Новосілківська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Серед роїв середньої вікової групи:

🥇І місце - "Воля", Носівська ЗОШ І-ІІ ступенів;

🥈ІІ місце - "Борці", Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів;

🥉ІІІ місце - "Нащадки козаків", Новосілківська ЗОШ І-ІІ ступенів.

Вітаємо переможців! Усі рої нагороджені грамотами, подяками, цінними подарунками та солодощами. Ми пишаємося вами і віримо, що ви - гідна молодь України.