Мітинг-реквієм до Дня Героїв «Героїв пам'ятаємо»!

Сьогодні, 26 травня, в селі Мужилів, відбувся мітинг-реквієм до Дня Героїв «Героїв памʼятаємо».

Захід пройшов біля могили "Борцям-односельчанам, що загинули за волю України".

Вшанувати пам'ять загиблих героїв прийшли жителі села Мужилів, представники влади, громадськості та духовенства. Серед присутніх були заступники міського голови Надія Лучка,Ірина Мирна та начальник відділу культури, туризму молоді та спорту Олександра Гайва.

Після офіційної частини, учасники мітингу поклали квіти та лампадки до могили загиблого воїна Ігоря Зорика на сільському кладовищі.

Пам'ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання та спільною молитвою, яку очолив отець Михайло Касіян.

Захід відбувся за участі колективів сільського Будинку Культури с.Мужилів:

•Мужилівський народний аматорський хор "Оберіг" (керівник Марія Бугай);

•дует у складі Марти Козак та Світлани Верцюх;

•жіночий вокальний ансамбль "Калина";

•танцювальний колектив Мужилівського Будинку Культури (керівник Тетяна Скасків);

•жіночий вокальний ансамбль "Горлиця";

•учасники гуртка художнього слова.

Крім того, біля місця проведення мітингу була організована книжкова виставка, яку підготувала Мужилівська бібліотека - філія Культурно-бібліотечного центру.

Цей мітинг-реквієм став ще одним свідченням глибокої поваги та шани до подвигу тих, хто віддав своє життя за волю України.