Звіт про доставку гумунітарної допомоги на схід.

Звіт про доставку гуманітарної допомоги на схід.

Шановні друзі!

Радий повідомити, що вантаж гуманітарної допомоги, який ми відправили в неділю, 26 травня, успішно прибув на схід. Цей вантаж включав медичні засоби та вироби, спальні мішки, ковдри, кавові напої, продукти харчування та засоби гігієни.

Особливу подяку хочу висловити нашим друзям-волонтерам співтовариства ELEPHANT (м.Ланцут, Польщі) та організацій «CopenAid» і «North Help» (м. Копенгаген, Данія). Ваша підтримка є надзвичайно важливою і значущою для нас у цей важкий час.

Також щиро дякую нашим відважним водіям, які взяли на себе відповідальність за доставку цього важливого вантажу. Завдяки їхнім зусиллям допомога вже на місці та розподілена серед волонтерів, які знають, кому вона найбільше потрібна.

Окрему подяку хочу висловити капелану отцю Ярославу з православного храму міста Дніпро. Він щиро приймає всю допомогу у своїй церкві, допомагає її передавати і підтримує тих, хто цього найбільше потребує. Його внесок у нашу спільну справу є неоціненним.

Дякую всім, хто долучився до цієї благородної справи! Разом ми робимо світ кращим! Фото без опису