📲 Запрошуємо на онлайн-семінар щодо практичних аспектів впровадження грантових програм.

📲 Запрошуємо на онлайн-семінар щодо практичних аспектів впровадження грантових програм, який відбудеться 7 червня 2024 року об 11:00.

Програма семінару:

▪️ 11:00-11:05 — відкриття заходу;

▪️ 11:05-12:05 — практичні аспекти впровадження грантової програми для жінок-підприємців в рамках програми «СТВОРЮЙ». Спікер: Ревич Ольга, начальник відділу мікрокредитування Тернопільського обласного управління АТ "Ощадбанк";

▪️ 12:05-12:45 — практичні аспекти впровадження мікрогранту в рамках проєкту «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування». Спікер: Теслюк Оксана, координаторка проєкту "Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування" Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України;

▪️ 12:45-13:00 — сесія питань-відповідей.

Цільова аудиторія:

•зацікавлені суб'єкти господарювання громади;

•внутрішньо переміщені особи.

📎Вебінар організовано в межах проєкту «Розвиток консультативних пунктів для бізнесу в територіальних громадах Тернопільської області», що реалізується Центром розвитку ініціатив «ІнСорс» у співпраці з Тернопільською обласною військовою адміністрацією. Проєкт «Посилене партнерство для сталого відновлення» фінансується урядом Швеції, представленим Шведським агентством з питань міжнародної співпраці (SIDA), та імплементується Програмою Розвитку ООН (UNDP) в Україні.

❗️Реєстрація учасників: https://bitly.com/pages/resources/webinarsФото без опису