🔔Привітання міського голови Ігоря Мерени із святом останнього дзвоника-2024!

🔔Дорогі школярі, вчителі, батьки!

Сьогодні пролунав останній дзвоник у більшості освітніх закладів нашої громади. Цей день символізує завершення навчального року та відкриває нові горизонти для наших учнів.👩🏻‍🎓

Цей рік був складним для всіх нас. Війна та постійні повітряні тривоги стали серйозними викликами. Але ви, наші дорогі учні, показали неймовірну стійкість та силу духу. Ваші зусилля й досягнення викликають гордість і захоплення.🇺🇦

Особлива подяка вчителям за їхню відданість і самовіддачу. Також дякуємо батькам за підтримку та терпіння, що допомогли дітям подолати труднощі та досягти успіхів.

Вітаю всіх учнів, які отримали грамоти та нагороди за відмінні успіхи у навчанні та позашкільній діяльності. Ваші досягнення – це лише початок великих перемог.

Попереду довгоочікувані літні канікули. Бажаю всім міцного здоров'я, мирного неба та незабутніх вражень. Пам'ятайте, що всі труднощі тимчасові, а знання і досвід, здобуті в школі, залишаться з вами назавжди.

Дякуємо нашим Захисникам за цей і кожний новий день!🇺🇦Фото без опису