Відбулося вшанування 30-х роковин з дня смерті Романа Купера.

Сьогодні на міському кладовищі відбулося вшанування 30-х роковин з дня смерті нашого земляка, видатного громадського діяча та депутата Верховної Ради України Романа Купера.

На вшанування пам'яті Романа Купера зібралися його друзі, близькі та політичні побратими, щоб віддати данину шани людині, яка присвятила своє життя служінню народу України. Серед присутніх були Євген Філь, Михайло Миколенко, Володимир Ростовський, Василь Івасечко, Микола Новосільський, Михайло Ратушняк, Теодор Телевяк.

Церемонія вшанування була сповнена теплих спогадів, щирих слів та роздумів про значення спадщини Романа Купера. Його пам'ять житиме в наших серцях і надалі, нагадуючи нам про те, як важливо бути справжніми патріотами та віддано служити своїй країні.Фото без опису