У церквах громади відбулися богослужіння та поминальні панахиди за загиблими дітьми.🕯

Сьогодні, в День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії росії проти України, у церквах громади відбулися богослужіння та поминальні панахиди за загиблими дітьми.

У церкві Преображення Господнього в селі Галич Тернопільської єпархії Православної церкви України Службу Божу та поминальну панахиду провів отець Іван Федів, на якій були присутні також і працівники міської ради.

Під час проповіді отець Іван згадав, що станом на 27 травня 2024 року, за офіційною інформацією, з початку війни загинуло вже 548 дітей, понад 1351 дитина отримала поранення різного ступеня тяжкості. Загалом 1899 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф.

Після завершення панахиди отець Іван закликав усіх молитвою згадати невинно вбитих дітей, а також на знак вшанування пам'яті роздав присутнім шматочки проскурки та цукерки.

Цей день – це день скорботи та пам'яті про тих, хто ніколи не мав шансу вирости, побачити світ та здійснити свої мрії.

Ми не маємо права забувати про цю трагедію і продовжуємо боротися за мирне майбутнє для наших дітей.Фото без опису