Рекрутинг!

7 відділ Тернопільського РТЦК та СП міста Підгайці Тернопільської області здійснюють відбір кандидатів на військову службу за контрактом.

Вимоги до кандидата:

-бути придатним за станом здоров`я за рішенням ВЛК;

-пройти професійно – психологічний відбір;

-бути фізично і морально загартованим;

-любити свою родину та країну, в якій ти живеш.

-Вік - від 18 до 45 років.

-Термін контракту – 3 роки, 5 років.

-Грошове забезпечення – від 20 000 грн. на місяць, щорічна грошова допомога на оздоровлення та матеріальна допомога, одноразова грошова винагорода у разі підписання першого контракту, підйомна допомога у разі переїзду до нового місця служби, компенсація витрачених коштів за піднайом житла.

-Відпустка – щорічна основна відпустка, відпустка за сімейними обставинами та з інших поважних причин.

-Можливість навчання – у ВВНЗ, у військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, за кордоном з метою набуття вмінь та навичок ефективного ведення бойових дій на передовій.

-Можливість кар’єрного росту та гарантоване підвищення щомісячного грошового забезпечення у ході просування по службі.

-Забезпечення речовим майном та необхідним спорядженням.

-Медична допомога - у військово-медичних закладах охорони здоров’я.

-Соціальний захист сімей військовослужбовців згідно вимог чинного законодавства України.

Усі кандидати на проходження військової служби за

контрактом направляються до навчальних центрів або за кордон для підготовки.

За детальною інформацією звертайтеся у 7 відділ Тернопільського РТЦК та СП м. Підгайці, Тернопільської області, Шевченка 2а.

Контактні телефони:

0984190541