Вітання зі святом Вознесіння Господнього!

  • 57

Щиро вітаю Підгаєцьку громаду з величним святом Вознесіння Господнього!

 

Це світле свято знаменує собою завершення земного життя Ісуса Христа та його вознесіння на небо. Воно нагадує нам про те, що кожен з нас має духовну природу і покликаний до вічного життя з Богом.

 

В цей святковий день, коли ми згадуємо про перемогу добра над злом, про світло, яке перемагає темряву, наші думки не можуть не бути з тими, хто зараз на полі бою, захищає нашу свободу та незалежність.

 

Вознесіння Господнє дарує нам надію та втіху, зміцнює віру і надихає на добрі справи. Нехай воно стане для нас джерелом сили та натхнення, допоможе подолати всі труднощі,які будуть траплятися на нашому шляху.

 

В цей день я щиро молюся за мир в Україні, за наших мужніх воїнів, за всіх тих, хто постраждав від війни. Нехай Вознесіння Господнє принесе їм розраду, силу та віру у перемогу.

 

Вірю, що завдяки єднанню, стійкості та незламній вірі ми обов'язково переможемо і відбудуємо нашу мирну та квітучу Україну.

 

Нехай віра в Господа нашого Ісуса Христа завжди буде з вами, а його заповіді любові та милосердя стануть дороговказом у вашому житті.

З повагою міський голова Ігор Мерена. 

Фото без опису