Всесвітній день донора крові!

Дорогі мешканці громади !

Сьогодні ми відзначаємо Всесвітній день донора крові. Це день, коли ми вшановуємо тих, хто безкорисливо дарує свою кров, щоб врятувати життя інших. У ці важкі часи війни в Україні, значення цього дня набуває особливого змісту.

Наші Захисники мужньо борються за свободу та незалежність нашої держави. Вони потребують нашої допомоги не лише на полі бою, але й у лікарнях, де кров кожного донора може стати вирішальною для порятунку життя. Кожна крапля крові, яка надається, допомагає нашим Воїнам одужати та повернутися до своїх родин.

Від імені міської ради та всієї громади хочу щиро подякувати кожному донору. Ваш внесок є безцінним, особливо зараз, коли потреба у крові зростає з кожним днем. Ви - справжні Герої, які допомагають зберегти життя та здоров’я наших співвітчизників.

Разом ми здолаємо всі труднощі та відновимо мир на нашій землі. Кожен добрий вчинок наближає нас до перемоги.

Дякую вам за вашу доброту, мужність і небайдужість.

Ігор Мерена Фото без опису