Привітання міського голови Ігоря Мерени зі святом Святої Трійці!

  • 25

Шановні мешканці громади!

 

Від щирого серця вітаю вас зі святом Святої Трійці, яке в народі здавна йменується Зеленими Святами! Це світле й радісне свято, що символізує оновлення природи, духовне відродження та щедре благословення від Всевишнього.

 

Саме в цей день ми згадуємо про сходження Святого Духа на апостолів, яке відкрило їм новий шлях до служіння й дарувало їм Божу благодать. Свята Трійця – це символ єднання і любові, що об'єднує нас у вірі та надії.

 

Нехай це урочисте свято принесе у ваші домівки мир, злагоду, добробут та щиру радість. Бажаю вам міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, душевного спокою та рясних Божих дарів. Нехай ваші серця наповняться щирою любов'ю, милосердям та співчуттям, а спільні молитви зміцнять нашу громаду й надихнуть на добрі справи.

 

Зелені свята – це також час, коли ми прикрашаємо свої домівки зеленими гілками, адже вони символізують вічне життя, оновлення та розквіт. Нехай ці символи подарують вам наснагу та силу для нових звершень, а щира віра та єднання з ближніми допоможуть здолати будь-які труднощі.

 

З Трійцею вас! Хай береже вас Господь!Фото без опису