Привітання міського голови Ігоря Мерени з святом апостолів святих Петрай Павла. .

  • 33

Шановна громадо !

 

Вітаю усіх із величним релігійним святом Верховних апостолів святих Петра й Павла! Це свято символізує силу віри, мужність та відданість, адже святі апостоли Петро і Павло були одними з найвідданіших послідовників Христа, що несли світло Євангелія в найвіддаленіші куточки світу.

 

Цього дня ми згадуємо їхні подвиги та відданість служінню людям. Їхнє християнське життя є прикладом для наслідування, адже вони своєю непохитною вірою та жертовністю допомагали змінювати світ на краще.

 

Бажаю усім міцного здоров’я, душевного спокою та злагоди в родинах. Нехай Святі апостоли Петро і Павло оберігають вас та ваших близьких, даруючи благополуччя і натхнення для нових звершень!

 

Особливо хочу сьогодні привітати усіх, хто носить імена Петро і Павло, з іменинами! Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, успіхів у всіх починаннях, добробуту і миру вам та нашій неньці Україні. 

 

Нехай це свято принесе у ваші домівки радість та мир, а серця наповнюються добром, любов’ю і вірою в перемогу добра над злом!Фото без опису