Привітання міського голови Ігоря Мерени з Днем зенітних військ Повітряних Сил України.

Сьогодні, 3 липня, День зенітних ракетних військ Повітряних Сил України.

Це свято тих, хто щоденно стоїть на варті нашого неба, захищаючи країну від повітряних загроз. Завдяки їхній професійності, мужності та відданості обов’язку ми можемо відчувати себе в безпеці навіть під час повітряних тривог.

Тож вітаю всіх військовослужбовців зенітних ракетних військ з їхнім професійним святом!

Від імені міської ради, всієї громади та від себе особисто дякую вам за вашу службу, за те, що ви забезпечуєте мир і спокій у наших домівках. Ви щодня ризикуєте своїм життям, щоб наші діти могли спати спокійно, і ми завжди будемо вдячні вам за це.

Бажаю вам міцного здоров’я, сил і наснаги. Нехай ваша служба завжди буде безпечною, а небо над Україною-мирним і чистим.Фото без опису