Міський голова Ігор Мерена разом із заступником Іваном Керницьким привітали поліцейських з їхнім професійним святом.

Сьогодні міський голова Ігор Мерена разом із заступником Іваном Керницьким відвідали сектор поліцейської діяльності №2 міста Підгайці, щоб привітати поліцейських з їхнім професійним святом – Днем Національної поліції України.

Під час урочистого заходу Ігор Мерена висловив щиру подяку всім працівникам поліції за їхню віддану службу, мужність та професіоналізм. Він наголосив на важливості роботи поліції для забезпечення безпеки та спокою нашої громади.

На завершення урочистостей міський голова та його заступник вручили поліцейським подяки за сумлінну службу та вагомий внесок у захист нашої громади.Фото без опису