Придбано автомобіль для наших воїнів.

Шановні друзі!

Продовжуючи нашу роботу задля перемоги та підтримки наших військових, повідомляємо про важливий крок. Завдяки спільним зусиллям нам вдалося придбати та передати автомобіль для наших воїнів.

Особливу подяку висловлюємо Роману Гречкосію, який за власні кошти придбав автомобіль для наших Захисників. Його фінансова підтримка стала ключовою у реалізації цього проєкту.

Також щиро вдячні частині працівників Підгаєцької міської ради, які долучилися до цієї справи, віддавши одноденний заробіток на перевезення автомобіля. Завдяки їхнім коштам автомобіль був доставлений з Німеччини у нашу громаду. Їхня підтримка та небайдужість допомогли успішно завершити цей важливий проєкт.

Автомобіль вже передано 42-й окремій механізованій бригаді. Звіт про доставку та прибуття машини буде надано згодом.

Від щирого серця дякуємо всім за вашу підтримку та небайдужість до наших Героїв!

Слава Україні!

Благодійний фонд імені праведниці світу Катерини Сікорської