Отримай ваучер на оплату навчання за професією "водій автотранспортних засобів категорії "СЕ""

  • 28

🚚Отримай ваучер на оплату навчання за професією "водій автотранспортних засобів категорії «СЕ»"

 

•15 липня 2024 року розпочинається підвищення кваліфікації за ваучером за професією «водій автотранспортних засобів категорії «СЕ» на базі Тернопільського державного обласного навчально-курсового комбінату УДП «УКРІНТЕРАВТОСЕРВІС».

 

•У плані навчання: Законодавство України про автомобільний транспорт і дорожній рух, правила дорожнього руху, правила перевезення вантажів автомобільним транспортом, основи безпечного керування автомобілем, експлуатаційні властивості автомобіля, професійна етика водія під час дорожньо-транспортних пригод, правила зберігання автотранспортних засобів на відкритій стоянці і в гаражі, правила надання першої домедичної допомоги, правові основи і відповідальність за порушення правил дорожнього руху.

 

Довідково: Ваучер – це документ, який дає право безоплатно пройти навчання за однією із 124 професій та спеціальностей із затвердженого Міністерством економіки України Переліку. Ваучер забезпечує оплату навчання вартістю до 30 тис. 280 грн.

 

Все про організацію навчання за ваучером на вебсторінці Державного центру зайнятості у розділі “Навчання” - “Ваучери”, посилання тут - https://www.dcz.gov.ua/profnavch/voucher

 

❗️За детальнішою інформацією зверніться у місцевий підрозділ Тернопільського обласного центру зайнятості, в Telegram: @DCZ19_Ternopil або за тел. «гарячої лінії» - 0635765756.Фото без опису