Черговий вантаж гумунітарної допомоги успішно доставлено.

"Шановна громадо!

Гуманітарна допомога, відправлена вчора з Підгаєцької громади Благодійним фондом ім. праведниці світу Катерини Сікорської, успішно доставлена. Волонтери вже розбирають вантаж і доставлять усе необхідне туди, де це потрібно. До складу допомоги входять медичні засоби, продукти харчування та інші важливі речі для військових і цивільних, які постраждали від війни.

Звіт про доставлений вантаж нашим військовим буде оприлюднено згодом. Дякуємо всім, хто долучився до цієї важливої справи, зокрема нашим друзям-волонтерам із Данії — організаціям «CopenAid» та «North Help», а також волонтерам із Польщі — компанії «ELEPHANT». Окрема подяка тим волонтерам, які прийняли вантаж і організовують його подальшу доставку, а також водіям — Юрію Морозу та Ігору Русаку — за їхній внесок і безпечну доставку.

Разом ми сильні! Слава Україні! 🇺🇦"

Міський голова Ігор Мерена Фото без опису