Відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді під головуванням міського голови Ігоря Мерени.

✍️ Сьогодні, 17 жовтня, відбулося чергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Підгаєцькій міській раді під головуванням міського голови Ігоря Мерени.

На порядку денному розглянуто 6 питань:

- про стан підготовки Підгаєцької міської територіальної громади до дій в осінньо-зимовий період 2024/2025 років;

- про результати щоквартальних перевірок фонду ЗС ЦЗ Підгаєцької міської територіальної громади;

- про погодження Розрахунку використаних паливо-мастильних матеріалів матеріального резерву Підгаєцької міської територіальної громади в період з 28.08.2024 по 11.10 2024 року;

- про стан пожежної безпеки закладів освіти Підгаєцької міської територіальної громади;

- про стан з пожежами за 9 місяців 2024 року на території Підгаєцької міської територіальної громади;

- про затвердження акту обстеження місця знешкодження вибухонебезпечних предметів на території с.Сонячне, Поплавського старостинського округу Підгаєцької міської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області.

✔️Комісія опрацювала питання та прийняла відповідні рішення.Фото без опису