Увага!!! Скликання чергової тридцять сьомої сесії!!!

ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 3

від  06 лютого   2019 року

Про скликання чергової  тридцять сьомої сесії

Підгаєцької  міської  ради сьомого скликання

Відповідно до вимог  статей 42, 46  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,

скликати  чергову тридцять сьому сесію  Підгаєцької  міської ради сьомого скликання  15 лютого  2019 року  об  11.30 год. в залі засідань Підгаєцької  міської ради

П о р я д о к    д е н н и й:

1. Про виконання міського бюджету за 2018 рік.
  2. Про внесення змін до міського бюджету на 2019 рік.
  3. Про план роботи Підгаєцької міської ради на 2019 рік.
  4. Про Програму розвитку місцевого самоврядування  на 2019 рік.
  5. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Підгаєцької міської ради.
  6. Про зміну адреси веб-сайту та електронної пошти Підгаєцької міської ради  та внесення відповідних змін в Положення про офіційний веб -сайт Підгаєцької міської ради.
  7. Про проведення конкурсу «Великодня писанка – 2019».
  8. Про заповнення електронних декларацій депутатами Підгаєцької міської ради  у 2019 році.
  9. Про затвердження детального плану території м. Підгайці                   вул. Стуса В., 1Б.
  10.  Про затвердження детального плану території м. Підгайці                   вул. Шевченка, 64М.
  11.  Про внесення змін в рішення сесії № 695 від 18 вересня 2018р.
  12. Земельні питання.

Міський голова                                                      Т.В.Левкович