Про скликання чергової двадцять шостої сесії Підгаєцької міської ради сьомого скликання

ПІДГАЄЦЬКА МІСЬКА РАДА ПІДГАЄЦЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 6

від  16 березня  2018 року

Про скликання чергової  двадцять шостої

сесії  Підгаєцької  міської  ради сьомого скликання

Відповідно до вимог  статей 42, 46  Закону України   «Про місцеве самоврядування в Україні»,

скликати  чергову двадцять шосту сесію  Підгаєцької  міської ради сьомого скликання  28 березня  2018 року

о  10.00 год   в  залі засідань Підгаєцької  міської ради.

П о р я д о к    д е н н и й:

1. Про роботу Підгаєцького  відділення поліції Бережанського відділу поліції Головного управління національної поліції в Тернопільській області по охороні громадського порядку в місті.

2. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

3. Про внесення змін до міської програми «Безпечне місто» на 2016-2018 роки Підгаєцького  відділення  поліції  Бережанського  відділу поліції Головного  управління  Національної  поліції в Тернопільській області.

4. Про звернення щодо виключення житлових  приміщень з числа службових.

5. Про затвердження рішень виконавчого комітету міської ради.

6. Про затвердження детального плану території.

7. Земельні питання.

8. Різне.

Міський голова                                                                            Т.В.Левкович