До уваги жителів громади!

Враховуючи інтереси жителів Підгаєцької міської територіальної громади та їх численні звернення, з метою наповнення відомостей Державного земельного кадастру Підгаєцька міська рада повідомляє, що в п’ятницю 03.09.2021 о 10 год буде здійснено виїзд працівників Відділу з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища для встановлення фактичних землекористувачів, місць розташування земельних ділянок та їх площ в м. Підгайці по вул. В. Стуса (біля очисних споруд).

15:25 31.08.2021

31 серпня 2021 року відбулася робоча нарада міського голови Ігоря Мерени із начальницею Підгаєцької Державної податкової інспекції Ольгою Северин

31 серпня 2021 року  відбулася робоча нарада міського голови Ігоря Мерени із начальницею  Підгаєцької Державної податкової інспекції Ольгою Северин. Також на зустрічі були присутні заступник міського голови Надія Лучка і головний спеціаліст  фінансово-господарського відділу  Олександра  Вовк.

15:06 31.08.2021

Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт!

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у вівторок 31 серпня 2021 року з 9:00 год до 16:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у таких населених пунктах:

12:03 30.08.2021

29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

Сьогодні, 29 серпня,  українці відзначають День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

12:42 29.08.2021

Тимчасове припинення електропостачання у зв'язку із проведенням планових робіт у селі Михайлівка!

Підгаєцький РЕМ ВАТ "Тернопільобленерго" інформує, що у п'ятницю 27 серпня 2021 року з 9:00 год до 16:00 год, у зв'язку із проведенням  планових  робіт  буде тимчасово  припинено електропостачання у селі Михайлівка!

11:29 26.08.2021